רוכשים מיומנות מקצועית: מה לומדים בלימודי בישול?

בישול הוא לא רק הכנת אוכל, אלא הוא עוסק גם בהבנת המרכיבים, הטכניקות והמשמעות התרבותית וההיסטורית של מאכלים שונים. לימודי בישול מציעים הזדמנות ללמוד על ההיבטים השונים של הבישול, החל מיסודות הכנת המזון ועד לפיתוח של תפריט. אם אתם חולמים להפוך לשפים, לימודי בישול יכולים לספק את הידע והניסיון הדרושים כדי להשיג את המטרות שלכם. עם מגוון רחב של היצע קורסים וניסיון מעשית, לימודי בישול הם תחום רב-גווני המציע שפע של הזדמנויות לצמיחה והתפתחות. מה לומדים במסגרת לימודי בישול במכללת רימונים? כל הפרטים בכתבה הבאה.

לימודי בישול במכללת רימונים – כל מה שצריך לדעת

מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה אשר פותחת לתלמידים צוהר לעולם מרתק בתחום הבישול. למעשה, הלימודים מיועדים לטובת רכישה של מיומנות מקצועית בתחום, במסגרת של הכשרה המתבצעת גם בתחום התיאורטי וגם בתחום המעשי. רכישת מיומנות מקצועית בתחום מיועדת בעבור כל מי שעוסק בתחום וללא עבר מקצועי או בעבור מי שמעוניין לבצע הסבה מקצועית או לטובת השתלבות בעולם הבישול באופן מקצועי. נושאי הלימודים כוללים מגוון רחב של נושאים כמו למשל מבוא  לעולם הגסטרונומיה, תזונה, כשרות, מנות ראשונות, שיטות בישול, צורת חיוך, תורת החומרים, שימוש בציוד ומכשור מתקדם לצד היכרות עם רזי המטבח, וזאת במסגרת של השתתפות פעילה בסדנאות של שפים אורחים. מדובר במסלול מרתקת הנמשך כ-8 חודשים והוא מתבצע בהיקף של כ-424 שעות לימוד. במסגרת הקורס תידרשו לא רק להתייצב בשיעורים אלא גם  לצאת לסטאג' במטבחים באולמות אירועים, מסעדות ומלונות, לטובת הכשרה מעשית, רגע לפני הגשה למבחני ההסמכה.

מהם תנאי הקבלה?

תנאי הקבלה כוללים ריאיון אישי וכן ידיעת השפה העברית. בשביל לקבל את תעודת הגמר, נדרש לעמוד ברף של כ-90% משעות הלימוד. הלימודים כאמור מתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 16:00-21:00 ולכן הם יכולים להתאים מאוד בעבור כל מי שכבר מנהל קריירה בתחום או רוצה לבצע הסבת מקצוע, ויכול להשקיע בלימודים במסגרת הזו. מדובר בהזדמנות לקבל מעטפת מקצועית נרחבת המתבצעת על ידי שפים מומחים וכן כיתות לימוד קטנות שבמסגרתן תוכלו לא רק לממש את הפוטנציאל שלכם, אלא גם לקדם הליך שבמסגרתו תוכלו להתנסות גם בצד המעשי וגם בצד התיאורטי בתחום הבישול, כמו למשל טכניקות מתקדמות כדוגמת בישול ביין, בנייה של תפריט, שילוב של חומרי גלם ועוד שפע של מידע שאותו תוכלו לממש במטבח. תחום זה זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, וזאת בזכות שורה של שפים מובילים שהפכו לשם דבר בתחום – בין אם מדובר בשפים של מסעדות, אולמות או מלונאות.

 

 

הזדמנות להצטרף למסלול לימודים מרתק

היתרון של לימודי בישול נובע בין היתר בשל המעטפת המקצועית אבל גם סביבת לימודים מתקדמת התומכת בהתקדמות האישית והמקצועית של כל תלמיד. מכללת רימונים היא מכללה מובילה אשר רואה בעולם הקולינריה כאחד מהתחומים הצומחים ביותר, ועל כן סגל המכללה משקיע גם בהיבט של הכשרה מקצועית אבל גם ביכולת לקדם כל תלמיד, כחלק מהבנה כי בכך ניתן יהיה להוביל ליצירה של קריירה ענפה בתחום תוסס כמו תחום הבישול.

לסיכום

הרשמה ללימודי בישול במכללת רימונים מהווה הזדמנות מצוינת לבשלנים המעוניינים לקבל הבנה מעמיקה יותר של אומנות ומדע הבישול. עם התמקדות בניסיון מעשי ובהדרכה מצד שפים, מכללת רימונים מעניקה לסטודנטים הזדמנות לקבל את ההכשרה המקצועית המקיפה ביותר. לקבלת פרטים נוספים אודות המסלול, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
נגישות