10 המסעדות הטובות ביותר לפסח 2020

פסח מתקרב בצעדי ענק ואתם מתלבטים לגבי המסעדה הטובה ביותר לערוך את ערב החג? להלן המדריך המלא לבחירת המסעדה הטובה ביותר, מתוך רשימת עשר המובילות.

שירותי הסעה

במידה והחלטתם לסגור מסעדה בחג הפסח והיא רחוקה ממקום המגורים, תוכלו להיעזר בשירות של השכרת רכב ליום. באמצעות השכרת רכב ניתן להגיע במהירות למסעדה וללא בזבוז בזמן, אולם מדובר בנדבך אשר קשור גם לחג עצמו. כידוע, בערב החג ועד צאתו אין תחבורה ציבורית בישראל ולכן יש להיערך לכן מראש. באמצעות השכרת רכב ליום תוכלו להגיע מנקודה לנקודה במהירות (ובבטיחות) ומבלי לקרוע את הכיס.

המסעדות הטובות ביותר לפסח 2020: הרשימה נפתחת

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הרגלי החג של הישראלים משתנים, וזאת כתוצאה משינויים באורח החיים. אם בעבר ערב החג נחגג במתכונת משפחתית מצומצמת, כיום רבים מבקשים לסגור מקום במסעדה. למעשה, מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות – בעיקר בזכות הנגישות כמו גם החיסכון בזמן ומאמץ של עריכת שולחן חג חגיגי בבית. להלן מקצת מהמסעדות הטובות ביותר לשנת 2020:

  1. פטייסר
  2. מסעדת הדר'לה
  3. השמן והרזה
  4. הצוק
  5. רג'ינה
  6. סוהו
  7. לחם בשר
  8. מסעדת צ'ארלס
  9. משייה
  10. מסעדת ארמנדו

באמצעות הגעה למסעדה ניתן לספק ערב ייחודי ובלתי נשכח, בעלות כספית אטרקטיבית ובמסעדה מצוינת. כמו כן, אם אתם שומרים כשרות, אנא וודאו מראש שהמסעדה כשרה לפסח.

נוסף לכך, יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים רגע לפני ההזמנה ולכן נרחיב עליהם כעת.

מסעדות בפסח

הזמנה מראש

מאחר ותקופת חג הפסח היא תקופה עמוסה למדי, חשוב לבצע הזמנה מראש של מקומות – לפחות כשלושה חודשיים. כידוע, בשנים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים במספר הפניות למסעדות לארוחות חג ולכן הביקוש עולה. על מנת שתוכלו לשריין את מקומכם, שמרו מקומות מראש והקפידו לעדכן את המסעדה בכל שינוי.

אווירת חג – גם במסעדה

מסעדות רבות מקפידות להעניק לסועדים אווירת חג, גם כאשר מדובר בבילוי במסעדה. כך לדוגמא, מסעדת ארמנדו המצליחה בתל אביב מציעה לרשות הסועדים לקרוא את מגילת החג או להיכנס לאווירה עם עיצוב מנצח. זכרו כי בסופו של דבר מדובר בחג מגבש ומהנה במיוחד ולכן מומלץ לבחון מראש האם מתכוננת אטרקציה במסעדה, כך שתוכלו להגיע מוכנים ומזומנים.

חגיגת פסח במסעדה: בלתי נשכח

לסיכום, ישנן עשרות מסעדות אשר ישמחו לארח אתכם ואת בני המשפחה בתקופת הפסח המתקרבת עלינו לטובה. את הדירוג המלא של המסעדות ניתן לראות דרך אתרי מדרג או קבוצות ייעודיות אשר מתמחות, וזאת בכדי שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר בעבורכם ובעבור בני המשפחה. והכי חשוב – סעו בזהירות ותחזרו בשלום, שמרו על עצמכם וכמובן, חג שמח!

סגירת תפריט
נגישות