מבשלים בכיף: תוכניות רדיו בתחנת גלי ישראל ינעימו לכם את זמן הבישולים

בישול זה דבר נחמד שיכול להיות עבור אנשים מסוימים: תרפיה של ממש. אבל זמן בישולים יכול להיות גם ארוך, לכן אין כמו מוזיקה או תוכניות רדיו מעניינות שינעימו את הזמן. אז אם אתם נמצאים במטבח כמה שעות טובות כדאי להכיר מספר תוכניות רדיו מעולות ומעניינות ברדיו גלי ישראל.

לפני שמתחילים – הנה קצת  מידע על רדיו גלי ישראל

רדיו גלי ישראל היא תחנה אזורית שנמצאת באזור יהודה ושומרון. אם אתם רוצים להאזין לתוכניות תוכלו למצוא אותן  בתדרים 94  FM  באזור המרכז, ו89.3 FM ו-106.5 FM באזור ירושלים. כמו כן אפשר למצוא את התחנה בין מגוון תחנות באתר רדיו הד. כדי לבדוק איזה תחנות רדיו ואילו תוכניות מעניינות ישנן אפשר להיכנס לאתר ולהאזין לתחנה. רדיו גלי ישראל מציע תוכניות מעניינות בעלות גוון דתי לאומי בנושאים של כלכלה, חברה, תרבות פוליטיקה ונושאים שונים שעל סדר היום. הנה כמה תוכניות מעניינות:

'אבי רצון בבוקר'

תכנית בוקר מעולה אותה מגיש השדרן אבי רצון. אבי משוחח עם אנשים מעניינים ומדבר על נושאים בוערים בחברה הישראלית. אבי מראיין בתכנית אנשי בידור, פוליטיקאים, שפים מפורסמים ואת כל מי שיכול להביא לשולחן דברים טובים ומעניינים לדון בהם.

'יומן הצהריים עם מתן פלג'

אם אתם מבשלים בשעות הצהריים תוכלו להנות מיומן יומי עם השדרן מתן פלג. התכנית תספק דיווחים אודות חדשות והמצב היומי ותדון בנושאים חשובים על סדר היום כמו בריאות, כלכלה, פוליטיקה וכולי. מתן פלג משוחח עם מאזינים על מצב המדינה ומציג בתוכנית דעות שונות ומעניינות.

'התכנית של הרב שמואל אליהו'

הרב אליהו היה רבה של העיר צפת ונחשב אדם שעוסק לא מעט בעניינים של כשרות, וועדות דת וכולי. הרב אשר שירת בצבא כקצין שריון, מנחה כעת תכנית רדיו מעניינת בגלי ישראל שעוסקת בשאלות בענייני הלכה, בפתרון חלומות, הבנה של שמות ומשמעותם, והוא שולח בתכנית בקשות לתפילות וברכות. אם יש לכם שאלות בין טיגון לאידוי או שחלמתם חלום מוזר או מעניין: הרב יוכל לספק גם לכם עצה טובה וגם לשאר מאזינים שמתקשרים לתוכנית מכל רחבי הארץ.

'התכנית של שרון גל'

שרון גל כבר הספיק לעשות את הכל! הוא היה דייר באח הגודל, כיהן כחבר כנסת וכעת הוא עיתונאי. גל הפך לדמות מעניינת והוא מגיש תכנית שעוסקת באקטואליה, בידור ותרבות, פוליטיקה וחברה. גם תכנית זאת משודרת בגלי ישראל ותעביר לכם את הזמן בכיף.

אז אם אתם עוסקים שעות רבות בבישולים, פתחו את תחנת רדיו  גלי ישראל ותוכלו להנות ממגוון רחב של תוכניות שמגיעים סלבים כגון חנוך דאום, דליק וולניץ' ושאר שדרנים ואנשי חברה ומדיה שדנים במגוון נושאים מעניינים וחשובים.

סגירת תפריט
נגישות