מחפשים נתח בשר איכותי? כדאי שתכירו את רשת מעדני גורמה

אוהבים בשר? יכול להיות מאד שגם אתם מחפשים על בסיס קבוע מקום טוב לקנות ממנו בשר איכותי וטעם, ועל אף שקיימים לא מעט משווקים של בשר, זאת יכולה להיות לפעמים משימה לא כל כך פשוטה. יחד עם זאת, מי שמצליח למצוא משווק קבוע לרכוש ממנו, ייהנה בהחלט מבשר איכותי תמיד ומידיעה כי הבשר שנרכש הוא אכן בשר טוב. על כן, אנו רוצים להכיר את רשת מעדני הגורמה, אחד מהמקומות הכי טובים לרכישת בשר בימינו, שתאפשר לכם להנות מנתחים איכותיים מסוגים שונים, ברמות שונות בכשרות ומרכישה מנקודות שיווק רבות ומגוונות ברחבי הארץ. מכאן, מומלץ בהחלט לנסות ולגלות בעצמכם עולם שלם של טעמים ושל בשר איכותי

ניסיון של 50 שנה

בראש ובראשונה, רכישת בשר של מעדני הגורמה היא ללכת על בטוח עם ניסיון בתחום של 50 שנה כמעט. הרשת החלה את דרכה עם קצביה אחת בשם אטליז אהרון עזר ובניו ברמת גן וכבר מתחילת הדרך הדגש היה על איכות ללא פשרות לכל אורך הדרך. בניגוד לקצביות אחרות, שם שמרו הבעלים את הנתחים הטובים למקורבים וחברים, מעדני הגורמה שמה לעצמה למטרה לדאוג לבשר איכותי לכל דורש וכך פרסה השמועה כנפיים, מה שנתן את הדחיפה קדימה ואפשר לרשת לגדול ולהתרחב. למידע נוסף על ההיסטוריה של המקום לחצו כאן ותוכלו להכיר גם על הדרך את המוצרים האיכותיים שתוכלו לרכוש.

אפשרות לרכישה מכל מקום בארץ

אם אתם תושבי המרכז אנו בהחלט ממליצים לבקר באחד מסניפי הבית, שם תוכלו להתרשם מהבשר הטרי שמגיע מדי יום ולרכוש בדיוק את מה שאתם מחפשים. יחד עם זאת, גם אם אתם גרים בנקודות אחרות ואפילו בצפון ובדרום הרחוקים, תוכלו בהחלט לרכוש מתוך מגוון המוצרים האיכותיים שכן הם נמכרים ברשתות השיווק הגדולות. בין היתר תוכלו למצוא את המוצרים הייחודיים של מעדני הגורמה בסניפי סופר סופר, סניפי יוחננוף, סניפי קואופ שופ ועוד. אם אתם עדיין קונים את הבשר שלכם באופן אקראי ואין לכם מקום קבוע שהתרגלתם אליו ושאתם סומכים עליו, שווה בהחלט לחפש את המטעמים של מעדני הגורמה ברשתות השונות.

כשרות

חשוב מאד לשים לב שהכשרות והדרגה שלה אמנם משתנה בהתאם לסניף ולסוג הבשר, אבל בגדול כל הבשר המשווק הוא תמיד כשר. חלקי העוף וההודו לצורך העניין הם כשרים למהדרין תמיד בהכשר הרבנות. בשר הבקר הוא כשר חלק לפי חומרת מרן הבית יוסף ובחלק מן הקצביות הוא כשר אך אינו חלק. הנקודה היא שכל אחד יכול למצוא בקלות בשר איכותי ברמת כשרות מתאימה, ויחד עם מבחר נקודות השיווק והרכישה זה הופך את כל התהליך לנוח במיוחד.

כל הסוגים שאתם מחפשים

אחד הדברים המתסכלים עבור מי שמחפש בשר ובמיוחד בשביל מי שרוצה להכין ארוחה גדולה, הוא למצוא כמה וכמה סוגים שונים, דבר שלא תמיד מתאפשר במקום אחד וכך יש לטרוח וללכת לכמה חנויות. בעניין הזה מעדני הגורמה זה בהחלט One Stop Shop ותוכלו למצוא שם את כל הנתחים שאתם מחפשים, החל מסוגים שונים של בקר, דרך עוף והודו ועד למוצרים מוכנים כמו המבוגרים, נקניקיות, מרגז (שאיתן אפשר לעשות הרבה, עם המתכון הנכון), ועוד.

בשורה התחתונה, מי שמחפש בשר איכותי וטעים בדרגות כשרות שונות ובעיקר עם אפשרות לרכישה בנקודות שונות בארץ, מעדני גורמה זה בהחלט פתרון מצוין. זכרו שכך אתם יכולים להנות מניסיון ומקצועיות של שנים ולהתפנק אך ורק עם נתחים איכותיים. בתאבון!

סגירת תפריט
נגישות