שפים וחובבי קולינריה: כך תשווקו את עצמכם ברשת!

זה ממש לא משנה אם יש לכם עסק משגשג לבישול או קייטרינג או שאתם מבשלים בבית מנות מיוחדות וטעימות – אם אתם טובים במה שאתם עושים, כדאי מאד שתדעו לשווק את עצמכם כמו שצריך ולהראות לעולם את היצירה הקולינרית שלכם. המציאות מראה כי חובבי הבישול לאו דווקא מתמחים גם בשיווק דיגיטלי ולכן בשלנים מקצועיים וחובבים כאחד צריכים ללמוד איך לשווק את עצמם ברשת. על כן ניתן לכם ממש כאן טיפים ורעיונות איך לעשות את זה, כאלו שתוכלו ליישם כבר מהיום. שיהיה בהצלחה!

ערוץ יוטיוב וסרטוני לייב

דרך מצוינת להראות את התוצרים שלכם ותהליכי הבישול לעולם היא דרך סרטוני וידאו. לצורך העניין הזה ניתן בהחלט לפתוח ערוץ יוטיוב או להעביר סרטוני לייב ברשתות החברתיות. חשוב מאד לומר כי לשם כך כדאי מאד לעבוד עם ספק אינטרנט מנוסה ומקצועי כמו ספק ITC, שכן מדובר בתעבורה די גדולה של מידע ואתם לא רוצים חלילה לייבים תקועים או סרטונים שלא עלו לרשת כמו שצריך.

אתר אינטרנט מקצועי

גם כאן חשוב להבין כי גם אתם לא מחשיבים את עצמכם מקצועיים, אין שום סיבה שלא תשדרו מקצועיות לעולם. אתר אינטרנט שמספר עליכם ועל התפיסה הקולינרית שלכם ומאפשר לגשת למתכונים ולטיפים לבישול בהחלט יעשה הטריק. היום זה לא מסובך להקים אתר אינטרנט מקצועי בעצמכם או דרך חברה מקצועית, רק חשוב מאד לזכור גם פה כי חיבור לספק אינטרנט מוביל יקל עליכם את כל העניין. ספק אינטרנט ITC בהחלט יעזור לכם להריץ את האתר כמו שצריך ולהראות לגולשים בדיוק מה אתם שווים.

שפים וחובבי קולינריה כך תשווקו את עצמכם ברשת

עמוד אינסטגרם ופייסבוק

זה לא סוד שמרבית הגולשים באינטרנט היום מבלים שעות רבות ברשתות האלו וכאשר אתם יודעים שם נמצאים שם, כדאי מאד שגם אתם תהיו שם. הקמה של עמודים עסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם היא פשוטה מאד ואם אתם לא יודעים איך עושים זאת תמצאו בקלות מדריכים מפורטים ברחבי הרשת. מהעמודים הללו, תוכלו גם להפנות את הגולשים החוצה אל האתר שלכם במידה וכבר בניתם אותו.

טיקטוק

שואלים את עצמכם מה הקשר בין אפליקציה של סרטונים קצרים לתחום הבישול? שווה לדעת כי זאת דרך פשוט נפלאה להראות באופן תמציתי את התוצרים שלכם ושהיום אפילו השפים הגדולים מתחזקים חשבון טיקטוק שעוזר להם לקדם ולפרסם את עצמם.

לסיכום

זכרו – שיווק ברשת הוא חשוב מאין כמוהו ולכן כדאי מאד לעבוד עם ITC או ספק אחר שידע להבטיח גלישה חלקה. הקפידו לפרסם הרבה תכנים ובעיקר סרטוני וידאו ויראליים, פתחו עמודים עסקיים בהם תוכלו לספר על עצמכם ועל הדברים השונים שאתם עושים וכשאתם מרגישים מוכנים, בנו אתר בו תוכלו לתת לגולשים הזדמנות להכיר אתכם וללמוד מתכונים חדשים שלכם. שיהיה בהצלחה!

סגירת תפריט
נגישות