הנהלת חשבונות באינטרנט – כל היתרונות למסעדה שלך

ניהול מסעדה הוא ללא ספק מטלה מורכבת מאוד ועמוסה במיוחד. מה דעתכם לפשט זאת קצת? הנהלת חשבונות באינטרנט, היא בין הדרכים אשר מאפשרות להשיג זאת. במה זה מתבטא? ומהם היתרונות הנוספים עבורכם?

פישוט ניכר

מחד, הנהלת חשבונות היא אילוץ מנהלתי, שכל עסק חייב לטפל בו ולעשות זאת היטב. מאידך, הדבר גוזל לעתים לא מעט זמן וטרחה, באופן קבוע. כמו כן, הנהלת חשבונות היא לא הדבר שעבורו פתחתם מסעדה. זה לא מרכז העסקים שלכם, תחום העניין האישי שלכם או מקור ההכנסה, אלא רק אילוץ, אשר עשוי להראות לעתים אפילו כמטרד. החדשות הטובות, הן שהנהלת חשבונות באינטרנט עשויה לפשט זאת באופן ניכר. בעזרת שימוש במערכת של icount למשל, ניתן לרכז את פעילויות ניהול החשבונות בשירות אחד פשוט, אשר נגיש עבורכם דרך רשת האינטרנט. כמו כן, המערכת עצמה מאוד פשוטה לתפעול שוטף. פשטות זו, מאפשרת לכם לעסוק פחות במנהלות שוטפות ולהתמקד יותר במה שחשוב לכם – המסעדה עצמה.

יתרונות מחשוב הענן

בתור שירות ענן, שירות הנהלת חשבונות באינטרנט מספק כמה יתרונות שאופייניים לסוג שירותים זה. מעבר ליתרונות שהזכרנו עד כה, שירות ענן מאפשר לגשת אליו מכל מקום, בכל זמן ומכל התקן מחשוב. העובדה שהמערכת נמצאת למעשה אצל ספק מרוחק, מעבירה אליו גם את האחריות לטיפול השוטף בה, כולל למשל בהיבט האבטחה.

עלות נוחה

היבט נוסף בו שירותי ענן מצטיינים, הוא ההיבט הכספי. במקום להוציא הוצאות ראשוניות משמעותיות על רכישת תוכנת הנהלת חשבונות, התקנתה, ייעוץ או העסקת מומחה שיסייע בכך, אתם פשוט שוכרים שירות בעלות חודשית נמוכה ומתחילים לעבוד. היבטי תחזוקה של התשתית לכך, מתבצעים אצל ספק השירות ונחסכים מכם, גם כספית.

אוטומציה

מערכת ניהול החשבונות באינטרנט מאפשרת להשתמש באוטומציה בדרכים רבות. בעזרתה, אתם חוסכים משאבי זמן וכוח אדם ומבטיחים שדברים יבוצעו תמיד מבלי ליפול בין הכיסאות וללא טעויות אנוש. לדוגמה: משלוח עותק מקבלה שהוצאתם לנמען מבוקש או גבייה בהוראת קבע. מבחינת גיבויים – דבר שחשוב מאוד לעסקים לעשות באופן מסודר, המערכת של iCount עושה זאת אוטומטית, ברקע.

גמישות

תוכלו לבחור מבין אפשרויות רבות שהמערכת מציעה. למשל, להפיק דו"חות לפי הצורך, לנתח תזרים מזומנים, לקבל התראות ועוד. ממשק תכנות (API – Application Programming Interface) מספק אפשרות מתקדמת במיוחד, להרחיב זאת עם התאמות תוכנה שניתן לפתח במיוחד עבורכם.

אינטגרציה

מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת להתחבר לפי הצורך, למגוון מערכות מחשוב אחרות שאיתן אתם עובדים. הדבר מסייע, כבר בהתחלת העבודה איתה: אם אתם עובדים כבר עם תוכנת הנהלת חשבונות רגילה – היא יכולה להתחבר אליה. כך גם לגבי שירותי תשלומים, שירותי דיוור ואפילו להתחבר באופנים מתוחכמים לאתר שלכם.

יכולות נוספות

לעתים, מערכות הנהלת חשבונות או הספקים שמציעים אותן, מציעים לצידן יכולות שימושיות נוספות. אצל iCount

למשל, תיהנו גם מיכולות ניהול קשרי לקוחות (CRM) – היבט חשוב מאוד. יכולות טכניות הן כמובן לא כול הסיפור – חשוב מאוד גם היבט התמיכה שמציע הספק. נדגיש, כי מדובר במערכות קלות למדי להפעלה, אשר בנויות להיות ברורות בפני עצמן. אבל אם יש שאלות או התלבטויות, כעסקים, חשוב שיהיה לכם למי לפנות ולקבל תגובה מקצועית ומהירה.

לסיכום

השורה התחתונה, היא אוסף יתרונות משמעותיים למסעדות. כך שכדאי לכול בעלי מסעדה, לכול הפחות להכיר שירות זה ולנסות אותו.

סגירת תפריט
נגישות