6 תוספי תזונה טבעיים

בעשורים האחרונים, יותר אנשים נוטלים תוספי תזונה טבעיים, בשל מספר סיבות: תוספי תזונה יכולים להקל על כאבים כרוניים (כמו מגנזיום שעוזר לשחרור שרירים ומפחית כאבים), וויטמינים יכולים להשלים חוסרים עבור טבעוניים, להגן על הגוף מהתקררות (כמו ויטמין C שנמצא בפירות הדר ועגבניות).

בשנים האחרונות ישנה השפעה מכרעת של תוספי תזונה על המראה החיצוני. ליקופן עגבנייה מספק מראה עור צעיר יותר, ויטמין D נותן את הזוהר לעור הפנים בימים קרים שהשמש אינה מופיעה ואבץ יחזק שיער וציפורניים. אז איזה תוספי תזונה טבעיים נחשבים מומלצים? הנה רשימה של 6 תוספים מומלצים:

קולגן

כפי שהזכרנו, יש תוספי תזונה שמספקים מראה עור זוהר ורענן ומתוח יותר. בשנים האחרונות אפשר ליטול קולגן שהוא חלבון סיבי טבעי שבונה רקמות עצם ומייצר עור גמיש וחיוני יותר. קולגן הוא חומר שנמצא בגוף ולכן הוא טבעי, אבל הוא מתחיל להתדלדל ככל שאנו מתבגרים. בקולגן טבעי יש את החלבונים הנפוצים שהגוף זקוק להם כדי לייצר עור רענן, שורשי שיער חזקים, לשקם ציפורניים ושאר איברים ותאים בגוף. לכן נטילת קולגן בוויטמין תהיה מעולה עבור שיפור משמעותי של מראה הגוף.

כורכום

התבלין הצהוב והזמין, התגלה כאמצעי מעולה לשמירה על מערכות הגוף. תוסף תזונה שמכיל כורכום בריכוז גבוה מכיל כורכומינואידים: חומרים פעילים שמגנים על המערכת החיסונית שאף מונעים סרטן. כמוסות כורכום הם אמצעי יעיל להגנה על מערכות הגוף והן נחשבות פופולאריות בקרב מי שרוצה להתגונן מפני מחלות מסוגים שונים.

6 תוספי תזונה טבעיים עידן בן אור

אומגה 3

אומגה 3 הוא תוסף תזונה מצוין שמאפשר מיצוי של כל המרכיבים שקיימים בדגים. הכמוסות מכילות רכיבים טבעיים ללא מתכות שמייצרים חוסן בגוף ותורמים מאד לחיזוק המערכת החיסונית. חומצות שמן אומגה טבעי נחשבות חיוניות לחיזוק הגוף תוך שאומגה 3 או 6 מכילות חומצות שומניות ששומרות על פעילות תקינה של מערכות הלב והדם.

תוספי תזונה מבוססי אצות

אצות ים למאכל משמשות כדי ליצור תוספי תזונה טבעיים שמכילים בעיקר אבץ. האבץ שבאצות נחשב טוב לחיזוק שורשי השיער והציפורניים. האצות מכילות מינרליים חיוניים מאד לתפקוד הגוף והן משביעות ומיועדות לשילוב עם כל מאכל.

חומצה הידרוקסיציטרית

אם אתם רוצים לשמור על המשקל, תוכלו ליטול חומצה הידרוקסיציטרית. מדובר בחומצה שמופקת מקליפות פרי טרופי בשם הגרסיניה קמבוג'יה. הריכוז של הקליפה מעולה ליצירת תחושת שובע, לשריפת שומן בגוף והפחתת התשוקה למתוק. באמצעות התוסף הטבעי, קל יותר להוריד במשקל.

חומצה לינולאית

התוסף האחרון הוא חומצה לינולאית שמצויה במוצרי חלב. מדובר בתוסף שיש בו חומצות שומן שמונעות סרטן ונוגדות חמצון. תוסף תזונה טבעי זה גם מגדיל את מסת השריר לכן הוא מעולה עבור מתאמנים והוא מונע התפתחות של שומן בגוף. לצד נטילת תוספי תזונה, מומלץ לשמור על פעילות גופנית יומיומית, תפריט מאוזן ושינה בריאה.

היכנסו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה

סגירת תפריט
נגישות