וופל פקטורי: סיבה מצוינת להגיע לביקור בירושלים!

לא מעט טיולים מושתתים על מוקדי אוכל ועל כן אם גם אתם מבקשים לשלב בין נופים לטעמים ורק מחפשים אחר סיבה למסיבה, נראה שיותר מדי זמן לא הגעתם לעיר הקודש, ופה אנו נעניק לכם סיבה טעימה ומתוקה במיוחד: "מסעדת וופל פקטורי"!

איזה טיפוס אתם?

יש אנשים של מלוחים ויש אנשים של מתוקים, ועל כן אם אתם משתייכים לקבוצה הראשונה ואינכם מתחברים לקונספט שמתוק אוכלים רק בשבת, הרי שאתם מוזמנים להכיר מסעדה ששמה את המתוק בחזית ואכן יש לה סיבה מאוד מתוקה.

שני סניפים שני עיצובים

מסעדת וופל פקטורי התחילה בעמק רפאים וכיום כבר ישנו סניף נוסף בסינמה סיטי. המסעדה מציעה לא רק מתוק, אך בהחלט בזכות המנות המתוקות נוהרים אליה הלקוחות, כאשר עיצוב הפנים משלים היטב את החוויה – מקנה תחושה של דיינר אמריקאי לצד פינות ישיבה נוחות ופרטיות, ופה נעצור לחדד שהעיצוב בסינמה סיטי שואב לא מעט השראה מהסרט "צ'רלי בממלכת השוקולד" (כמתבקש) ואילו העיצוב במושבה יותר אמריקאי ובעל מראה מנצח של רטרו רגוע. כמו כן, המראה הצבעוני לצד המנות האדיבות והיצירתיות מתחבר ביחד נהדר ומוביל את הלקוחות לבקר מחדש, ולו כי רק המחשבה על קינוח מתוק שטרם נוסה בהחלט מצדיקה ביקור מחודש.

מעבר למתוק

מעבר למנות המתוקות, כאן גם תמצאו שלל מנות מהנות ומלוחות, אם עבור ארוחת הבוקר ואם עבור ארוחת הערב, מנות קרי קרוק מאדם על בסיס וופל בלגי, כריך בלקני חם מלווה בגבינת עזים, סלטים, פוקצ'ות, שקשוקות וכמובן שגם פסטות ופיצות.

וופל פקטורי

הקשר לבן אנד ג'ריס

דיברנו אודות מתוק ועל כן נעצור לפרט, כאשר את הבמה נעניק למנת הדגל – הוופל המדהים שכל אחד מוזמן להרכיב בעצמו לצד תוספות שוות. בנוסף, מהנה לדעת שכל גלידה שמוצעת בוופל פקטורי היא של האחת והיחידה, חברת בן אנד ג'ריס, ולו בשל עסקה בלעדית שנחתמה בין השניים. מכאן שאם מחפשים אחר טעמים נדירים מבית בן אנד ג'ריס, טעמים כמו לחמניות קינמון, עוגת גבינה ותות, צ'אבי אבי, או קוף שמנמן, הרי שכאן "בבית של עמי ותמי" מחכים לכם שלל טעמים מתוקים ומרתקים.

חלומו של כל ילד

הרבה ילדים חולמים על מילקשייק ענקי לצד וופל בלגי שמכיל כל טוב, ועל כן טוב לדעת שבין היתר ניתן לחגוג במסעדה ימי הולדת פרטיים, וזאת בזכות חדר VIP. מכאן שבין אם מבקשים להעניק מענה לילד הקטן שחבוי בכם, בין אם מבקשים לחגוג לילד שלכם אירוע משמח ובין אם סתם מתחשק באמצע היום מנה מושחתת במיוחד, הרי שעתה גם אתם יודעים מהי הכתובת הנכונה, בה כולם מוזמנים לחבר בין הקרם, הממרח והתוספות שמגיעים על גבי הוופל האגדי.

צרות של מתוקים

מכאן שאם מחפשים אחר תירוץ לעלות לעיר ירושלים, ואם ביקשתם לטייל בעיר ולסגור את היום עם משהו מתוק וטעים, אתם כבר יודעים שניתן לבחור בין שני היעדים, כאשר לכל יעד אטרקציות סמוכות משלו. בחירה קשה? צרות של מתוקים!

סגירת תפריט
נגישות